Studio Manufaktura

Fotografia

Drodzy Klienci!

Niezwykłe, klimatyczne i ponadczasowe fotografie. Pełne emocji, piękne, dopracowane ujęcia. Utrwalone chwile, złapane to co nieuchwytne - do tego dążymy w naszych zdjęciach. Wkładamy w to nasze nieustannie szlifowane umiejętności, serce oraz duszę :)

Serdecznie zapraszamy.
Z pozdrowieniami,
Zespół Studia Manufaktura

Sesja rodzinna

Dla każdego, bez żadnych ograniczeń wiekowych :) Sesje dziecięce, ale też dla osób dorosłych. Na pamiątkę cudownych chwil oraz więzi łączących całe pokolenia, począwszy od najmłodszych członków Waszej rodziny, po dziadków, a nawet pradziadków. Z okazji urodzin, świąt, rocznicy, a także bez okazji :)
Efektem pracy mogą być wspólne ujęcia, portrety każdego z członków rodziny i zdjęcia stylizowane. W przypadku sesji, której głównymi bohaterami są dzieci, przygotowujemy 2-6 stylizacji w zależności od docelowo planowanej ilości zdjęć. Sesja z opcją dojazdu możliwa przy ilości ujęć 15 i większej. Przybliżony czas trwania około 1-3 godzin.

Koszt sesji rodzinnej:

5 ujęć - 300 zł
10 ujęć - 450 zł
15 ujęć - 550 zł - opcja z dojazdem - 600 zł
20 ujęć - 650 zł - opcja z dojazdem - 700 zł
poniżej 20 ujęć - dodatkowe ujęcie - 30 zł
powyżej 20 ujęć - dodatkowe ujęcie - 20 zł

Sesja ciążowa

Kobieta z natury jest piękna. Rozkwita jednak wtedy, kiedy pod sercem nosi swoje największe szczęście...
Jeśli chcecie zatrzymać w pamięci niezwykły czas oczekiwania na swoje maleństwo, serdecznie zapraszamy na plan zdjęciowy! Sesja ciążowa obejmuje stylizowane, klimatyczne ujęcia przyszłej mamy, jak również naturalne rodzinne ujęcia ukazujące czar oczekiwania na nowe życie.
Pracujemy w naszym studio (opcjonalnie w Waszym domu), czas trwania sesji to około 1-3 godziny.

Koszt sesji ciążowej:

5 ujęć - 300 zł
10 ujęć - 450 zł
15 ujęć - 550 zł - opcja z dojazdem - 600 zł
20 ujęć - 650 zł - opcja z dojazdem - 700 zł
poniżej 20 ujęć - dodatkowe ujęcie - 30 zł
powyżej 20 ujęć - dodatkowe ujęcie - 20 zł

Sesja noworodkowa

Głównym bohaterem planu zdjęciowego, będzie Wasze nowo narodzone dziecko! W trakcie zdjęć zadbamy o bezpieczeństwo maluszka, Wasz wspólny komfort, intymną atmosferę, pracę bez presji, w rytmie dostosowanym do potrzeba maleństwa. Fotografie noworodkowe to nie tylko stylizowane ujęcia, podkreślające słodycz Waszego maluszka, ale również - wspólne ujęcia, w których podkreślimy moc Waszej więzi, ogrom uczuć, miłości, czułości i wielkich emocji, które towarzyszom całej rodzinie w tym ważnym momencie! Zachowamy dla Was w kadrze obraz maleńkich stópek, drobnych paluszków, każdy najsłodszy detal...
Sesje noworodkowe wykonujemy zarówno w naszym studiu, jak i w domu klientów.
Przybliżony czas trwania sesji...trudno określić :) Tutaj rządzi mały model! :) Radzimy jednak zarezerwować na wspólną pracę minimum 3 godziny.
P.S. W odpowiedzi na częste pytania mam lub osób planujących zakup sesji w prezencie - dysponujemy koszyczkami, kocykami, owijkami, opaseczkami, spódniczkami i wieloma innymi dodatkami do sesji. Zawsze mamy zaplanowane od 3 do 6 stylizacji (w zależności od docelowej ilości zdjęć), realizujemy tyle stylizacji, na ile model ma ochotę. Ale uwaga! Dodatki stosujemy z umiarem - u nas najważniejszy jest maluszek i jego naturalne piękno, więc jeśli zależy Wam na ujęciu noworodka w samolociku, w czapce pilotce i z chmurkami w tle, to przykro nam, ale nie. Po prostu nie.

Koszt sesji noworodkowej:

10 ujęć - 500 zł
15 ujęć - 600 zł - opcja z dojazdem - 650 zł
20 ujęć - 700 zł - opcja z dojazdem - 750 zł

Reportaż

To opcja dla tych, którzy cenią naturalność. Chcielibyście utrwalić pierwsze chwile z maleństwem w domu, ale nie chcecie układać go na kocykach, samolocikach, w czapce elfa i przebranego za pingwina (żarcik, oczywiście, takich zdjęć nie robimy nawet w studiu. Nie mamy stroju pingwina ;))? A może chcecie zdjęcia rodzinne, na których widać jak dobrze Wam razem, kiedy robicie wspólnie śniadanie, lub wylegujecie się na kanapie w późny niedzielny poranek? Chcecie zapamiętać szalone zabawy dzieci w parku lub Waszym ogrodzie, a może utrwalić wspólny (lub samotny) spacer po mieście? Jeśli tak - reportaż to opcja dla Was :)
Bohaterem takiej lifestylowej sesji możecie być zarówno Wy, jak i wasi bliscy (obejmuje wszystkie rodzaje sesji - od ciążowej, przez noworodkową, po sesje rodzinne i zaręczynowe). Sesje reportażowe wykonujemy w domu klienta lub w ustalonej wcześniej scenerii.
P.S. To również świetna opcja dla osób, które odczuwają skrępowanie przed obiektywem oraz tych, których dzieci łatwiej uchwycić w domowych pieleszach, aniżeli na planie zdjęciowym :).

Koszt reportażu to:

15 ujęć - 650 zł
20 ujęć - 750 zł

Magiczny plener

Opcja nie tylko dla romantyków, marzycieli, ale dla wszystkich osób ceniących magiczny, tajemniczy klimat, który tak lubimy :)
Taką wyjątkową sesję możemy zorganizować z udziałem Waszym, Waszych pociech, we wskazanym przez Was miejscu, lub w oparciu o nasze sprawdzone miejsca.
Efektem są fotografie o niepowtarzalnym charakterze i klimacie. Pełne emocji, dopracowane, niezwykłe...
To jaki efekt chcielibyście uzyskać, chętnie omawiamy w naszym studiu przed podjęciem współpracy.

Koszt "magicznego pleneru":

5 ujęć - 600 zł
10 ujęć - 700 zł

Sesja biznesowa

Sesja wizerunkowa. Eleganckie ujęcia, podkreślające Waszą pozycję, profesjonalizm oraz klasę. Niezbędne każdemu, kto stawia na swój rozwój, buduje swój wizerunek, rozpoczyna działalność.
Nad zdjęciami pracujemy w studio fotograficznym. Czas trwania sesji 0,5-1,5 godziny. Klient do wglądu otrzymuje miniaturki wszystkich udanych ujęć, spośród których wybiera te najbardziej jego zdaniem interesujące i korzystne, które z kolei my opracowujemy graficznie i przekazujemy na nośniku cyfrowym.

Koszt sesji biznesowej:

5 ujęć - 250 zł

Dzień zdjęciowy

(dotyczy sesji komercyjnych)
Cena wyjściowa za dzień zdjęciowy to 1500 zł netto. Cena nie uwzględnia ew. wynagrodzeń modeli, fryzjerów, makijażystów, kosztów dojazdu itp. Ilość zdjęć będących wynikiem takiej sesji jest ustalana indywidualnie.

Packshoty

Cena ustalana indywidualnie, w zależności od ilości i rodzaju produktów. Ceny zaczynają się od 10 zł netto za gotowe ujęcie.

Inne

Wykonujemy wszelkiego rodzaju zdjęcia - jeśli coś nie jest opisane w naszym cenniku - to nie znaczy, że tego nie robimy, być może po prostu wyceniamy to indywidualnie ;). Dlatego w razie pytań lub wątpliwości - śmiało piszcie i dzwońcie!